IsoQRS > Lewe menu > Szkolenia > Oferta dla samorządów studenckich

Oferta specjalna skierowana do studentów i doktorantów studiów dziennych


Wiemy, że start w życie zawodowe młodych ludzi nie jest łatwy, a sam dyplom ukończenia studiów nie gwarantuje sukcesu - z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla studentów i doktorantów, która poszerzy ich wiedzę i umiejętności, a przez to poprawi ich atrakcyjność na rynku pracy.

 

Na podstawie naszego doświadczenia we współpracy z kilkoma ośrodkami akademickimi (Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Kraków) możemy zaoferować specjalistyczne szkolenia pod patronatem międzynarodowej akredytowanej jednostki certyfikacyjnej Bureau Veritas Polska, których cena to tylko 340 zł (brutto) za szkolenie 2-dniowe trwające 16 godzin i 260 zł (brutto) za szkolenie 1-dniowe trwające 8 godzin. Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w wersji papierowej, certyfikat isoQRS w języku polskim, certyfikat Bureau Veritas Polska w języku angielskim, poczęstunek kawowy.

Lista oferowanych przez nas szkoleń dostępna jest w zakładce: Harmonogram


Zapraszamy serdecznie do współpracy samorządy studenckie, koła naukowe, pracowników szkół wyższych, którzy chcą zorganizować profesjonalne szkolenia dla swoich koleżanek i kolegów.

Osobom, które podejmą z nami współpracę oferujemy atrakcyjny pakiet korzyści. Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Kierownikiem ds szkoleń isoQRS mail: m.kacprzak@isoqrs.pl, tel. kom.: 885-650-850.


Dodatkowo mamy przyjemność poinformowania wszystkich studentów studiów dziennych, że mają wyjątkową okazję uzyskania na wszystkich naszych szkoleniach certyfikatu "Auditora ..." lub "Specjalisty ..." - nadanego przez najstarszą organizację zajmującą sie systemami zarządzania, akredytowaną przez United Kingdom Accreditation Service (UKAS; No 008), międzynarodową jednostkę certyfikującą Bureau Veritas.

Bureau Veritas Polska jest patronem wybranych szkoleń isoQRS, które są skierowane do studentów. Nasze szkolenia przygotowują w pełni do przeprowadzenia auditu wewnętrznego z różnych systemów zarządzania, wykonania walidacji metod mikrobiologicznych lub fizyko-chemicznych, wdrożenia zasad GLP w laboratorium lub GMP w przemyśle kosmetycznym. Szczegółowe informacje na temat prowadzonych przez nas szkoleń w ośrodkach akademickich (program, miejsce, czas i koszty) mogą państwo uzyskać pisząc do nas maila: biuro@isoqrs.pl

 


Warunki uzyskania dodatkowego certyfikatu Bureau Veritas Polska:

  • posiadanie statusu studenta studiów dziennych - ważna legitymacja studencka do wglądu w dniu szkolenia oraz podpisanie oświadczenia,
  • dokonanie opłaty szkoleniowej (Przykładowy koszt 16 godzinnego szkolenia na Auditora wewnętrznego: 290 zł koszt szkolenia + 50 zł opłaty certyfikacyjnej = 340 zł)

 

Cert_BV_wzor.JPG

© 2018 IsoQRS.    Wszystkie prawa zastrzeżone.

design : Internet-media.pl