IsoQRS > Lewe menu > O Bureau Veritas > Specjalna oferta szkoleniowa

Specjalna oferta Bureau Veritas wyłącznie dla klientów isoQRS.

 

Mażysz o uzyskaniu renomowanego certyfikatu "Audytora wiodącego ISO 9001:2008" - szkolenie rejestrowane w The International Register of Certificated Auditors (IRCA).

Szkolenie jest jednym z pierwszych kroków do zostania kwalifikowanym audytorem rejestrowanym w IRCA. Podczas szkolenia pogłębią Państwo swoją wiedzę na temat normy ISO 9001:2008 oraz nabędą umiejętności audytowania zewnętrznego w zakresie jej wymagań. Po pozytywnym przejściu kursu będą Państwo umieli efektywnie przeprowadzać i raportować audyty (audyty = audity) drugiej i trzeciej strony. Wszystkie materiały szkoleniowe, a także kompetencje trenerów są przygotowywane i nadzorowane przez IRCA.

 

Korzyści z bycia Audytorem Wewnętrznym, czy też Wiodącym rejestrowanym w IRCA:

  • wiarygodność,
  • międzynarodowe uznanie kompetencji,
  • profesjonalny rozwój,
  • dostęp do banku wiedzy audytorskiej,
  • dostęp do kwartalnika wydawanego przez IRCA.

Wybierając szkolenia rejestrowane w IRCA i prowadzone przez Bureau Veritas, możesz mieć pewność, że:

  • twoja wiedza i umiejętności są rozwijane poprzez interaktywne i praktyczne podejście do zadań i przeprowadzania auditu,
  • kursy są prowadzone przez uprawnionych wykładowców – doświadczonych ekspertów w zakresie systemów zarządzania

 


Jak to osiągnąć ?

Zgłoś się do isoQRS, a uzyskasz aż 15% rabatu na wszystkie szkolenia organizowane przez Bureau Veritas rejestrowane w IRCA.

To nie koniec :) masz możliwość uzyskania 10% rabatu na wszystkie pozostałę szkolenia organizowane przez Bureau Veritas.

 

Wykaz szkoleń Bureau Veritas (link)


Uwaga! Oferta dotyczy wyłącznie osób, które były uczestnikami naszych szkoleń oraz organizacji, które korzystają lub korzystały z naszych usług szkoleniowych, doradczych, auditowych lub projektowych.

© 2018 IsoQRS.    Wszystkie prawa zastrzeżone.

design : Internet-media.pl