IsoQRS > Regulamin

Regulamin i polityka prywatności

1. Polityka prywatności

We wszystkich działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych użytkowników. Pragniemy poznać i zrozumieć potrzeby wszystkich internautów odwiedzających nasza stronę. 
ISOQRS właściciel strony www.isoqrs.pl szanuje dane osobowe wszystkich użytkowników, którzy logowali się w trakcie dokonywania wpisów. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich, regulamin korzystania z mini-forum, zastrzeżenia prawne, a także kwestie ochrony danych osobowych.

2. Prawa autorskie

Wszystkie materiały publikowane na stronie www.isoqrs.pl objęte są prawem autorskim. Dotyczy to zarówno treści tworzonych przez zespół ISOQRS jak i inne osoby - w tym użytkowników strony. Przedruk/ kopiowanie materiałów bez zgody ISOQRS w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku jest łamaniem prawa polskiego. Wyjątkiem są materiały udostępnione w części strony o nazwie „Strefa wiedzy”. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń mogą kopiować zdjęcia ze spotkań, w których uczestniczyli.

3. Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Dostęp do wszelkich treści serwisu, rejestracja oraz zapisanie się na listę subskrybentów biuletynu są bezpłatne, a ich autorzy i ISOQRS nie odpowiadają za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich używania. ISOQRS zastrzega sobie prawo do przesyłania na podane (w trakcie zapisywania się na listę subskrybentów biuletynu) adresy elektroniczne informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. ISOQRS zastrzega sobie także prawo do usuwania wpisów na mini-forum które mogą być obraźliwe dla internautów, łamią zasady języka polskiego.

4. Dane teleadresowe

Podanie przez użytkownika danych w formularzach rejestracyjnych lub zapytaniach ofertowych jest jednoznaczne z potwierdzeniem ich autentyczności i zgodności ze stanem faktycznym

5. Udostępnianie informacji o użytkowniku

ISOQRS zobowiązuje się, że nie będzie udostępniać danych teleadresowych żadnym podmiotom gospodarczym, czy firmom w celu osiągania korzyści materialnych, czy też dalszego przetwarzania. Dane użytkowników są odpowiednio zabezpieczone i zaszyfrowane i dostępne tylko ISOQRS. Każdy użytkownik może zgłosić aktualizację swoich danych.

W przypadku referencji, opinii (np. ZADOWOLONY) na temat ISOQRS wystawionych przez użytkownika strony lub klienta ISOQRS dane zamieszczane na stronie www.isoqrs.pl nie będą chronione, a udostępnione publicznie, np. w komentarzach, na mini-forum, referencjach itd.

© 2018 IsoQRS.    Wszystkie prawa zastrzeżone.

design : Internet-media.pl